Rotterdam EHBO Logo Rotterdam EHBO Text

L E S - R O O S T E R   2020 / 2021

AFD DAG VAN TOT LES-1 LES-2 LES-3 LES-4 LES-5
Amaandag19:3022:00ma, 30 nov 20 ma, 09 nov 20 ma, 12 okt 20 ma, 16 nov 20 ma, 26 okt 20
Edonderdag19:3022:00do, 05 nov 20 do, 29 okt 20 do, 15 okt 20 do, 08 okt 20 do, 01 okt 20
Omaandag19:3022:00ma, 02 nov 20 ma, 09 nov 20 ma, 12 okt 20 ma, 05 okt 20 ma, 26 okt 20
Pmaandag19:3022:00ma, 16 nov 20 ma, 23 nov 20 ma, 09 nov 20 ma, 26 okt 20 ma, 02 nov 20
Twoensdag19:3022:00wo, 11 nov 20 wo, 14 okt 20 wo, 07 okt 20 wo, 04 nov 20 wo, 28 okt 20
Kdinsdag19:3022:00di, 09 feb 21 di, 12 jan 21 di, 05 jan 21 di, 02 feb 21 di, 26 jan 21
Lmaandag19:3022:00ma, 25 jan 21 ma, 18 jan 21 ma, 11 jan 21 ma, 04 jan 21 ma, 01 feb 21
Zdinsdag19:3022:00di, 02 feb 21 di, 26 jan 21 di, 19 jan 21 di, 12 jan 21 di, 05 jan 21

Les-omschrijving

LES-1 : Reanimatie/AED
LES-2 : Bewustzijnsstoornis, stabiel en draaien
LES-3 : Actieve bloeding, shock.
LES-4 : Vergiftiging, wondverzorging, kleine verwondingen, bloedneus, voorwerp in oor/neus, insecten-/kwallensteken, teken/slangenbeten, uitgeslagen tand/tand door lip..
LES-5 : Kneuzing, verstuiking, botbreuk.

Afdelingsinformatie

Afdeling-A
Locatie : Speeltuinvereniging Schiewijk
Adres : Sidelingepad 10 (3043 GW)
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 11 921 480 (Renée van den Berg - Schijff)
E-mail : afdeling-a@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-E
Locatie : Melanchton College
Adres : van Bijnkershoekweg 97 (3052 PB)
Lessen : donderdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06-16 214 828 (Carin van der Lee)
E-mail : afdeling-e@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-F
Locatie : Pompgebouw de Esch
Adres : Rijnwaterstraat 23 B (3063 HC )
Lessen : zaterdag van 09:00 - 16:00
Contact : 06 - 41 961 369 (Chris van Doorn)
E-mail : afdeling-f@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-G
Locatie : Buurtvereniging Heijplaat
Adres : Couzandseweg 51 (3089 PE)
Lessen : woensdag van 20:00 - 22:30
Contact : 06 - 24 537 184 (Marja Tabben)
E-mail : afdeling-g@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-K
Locatie : Pompgebouw de Esch
Adres : Rijnwaterstraat 23 B (3063 HC )
Lessen : dinsdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 20 790 692 (Jos Balka)
E-mail : afdeling-k@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-L
Locatie : Prins Alexanderschool
Adres : Curieplaats 20 (3069 HA)
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 21 232 267 (Fred Hordijk)
E-mail : afdeling-l@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-O
Locatie : Pompgebouw de Esch
Adres : Rijnwaterstraat 23 B (3063 HC )
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 06-26062897 (Joop Hoogeveen)
E-mail : afdeling-o@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-P
Locatie : Valentijnschool
Adres : Gijsingstraat 51 (3026 RH)
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 010 - 425 96 58 (Lenie Bieshaar)
E-mail : afdeling-p@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-R
Locatie : Pompgebouw de Esch
Adres : Rijnwaterstraat 23 B (3063 HC )
Lessen : woensdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 50 433 347 (Derk Hendriks)
E-mail : afdeling-r@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-T
Locatie : Bergse Zonnebloem
Adres : Electroweg 20 (3051 NC)
Lessen : woensdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 33 956 447 (Erik Leone)
E-mail : afdeling-t@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-Z
Locatie : 't Varenhof
Adres : Varenhof 1 (3069 KG)
Lessen : dinsdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 54 907 245 (Edwin Hazekamp)
E-mail : afdeling-z@rotterdam-ehbo.nl

spacer
.
Algemeen Bestuur
C.G.F. van Doorn, voorzitter
E. van Tigchelhoven, secretaris
D.J. Hendriks, penningmeester
A.H. Lans, accountant
J. Balka, webmaster
Correspondentieadres
E. van Tigchelhoven
Wilgenhoek 84
2906 AL Capelle a/d IJssel

E-mail:
info@rotterdam-ehbo.nl
Bankrekeningnummer:
NL57INGB0000101038

Kamer van Koophandel:
40341167

Fiscaal nummer:
3101381

41-793-200035