Rotterdam EHBO Logo Rotterdam EHBO Text

L E S - R O O S T E R   2018 / 2019

AFD DAG VAN TOT LES-1 LES-2 LES-3 LES-4 LES-5
Amaandag19:3022:0029-okt 5-nov 8-okt 1-okt 22-okt
Edonderdag19:3022:004-okt 25-okt 1-nov 8-nov 11-okt
Fzaterdag09:0016:0013-okt 13-okt 27-okt 27-okt 27-okt
Hdonderdag19:3022:008-nov 11-okt 4-okt 25-okt 1-nov
Omaandag19:3022:0029-okt 5-nov 8-okt 1-okt 22-okt
Pmaandag19:3022:0022-okt 29-okt 5-nov 8-okt 1-okt
Rwoensdag19:3022:0010-okt 3-okt 24-okt 31-okt 7-nov
Twoensdag19:3022:007-nov 10-okt 3-okt 24-okt 31-okt
Dwoensdag19:3022:0016-jan 9-jan 6-feb 30-jan 23-jan
Kdinsdag19:3022:0022-jan 15-jan 8-jan 5-feb 29-jan
Lmaandag19:3022:0028-jan 21-jan 14-jan 7-jan 5-feb
Zdinsdag19:3022:005-feb 29-jan 22-jan 15-jan 8-jan

Les-omschrijving

LES-1 : Reanimatie/AED
LES-2 : Bewustzijnsstoornis, stabiel en draaien
LES-3 : Actieve bloeding, shock.
LES-4 : Vergiftiging, wondverzorging, kleine verwondingen, bloedneus, voorwerp in oor/neus, insecten-/kwallensteken, teken/slangenbeten, uitgeslagen tand/tand door lip..
LES-5 : Kneuzing, verstuiking, botbreuk.

Afdelingsinformatie

Afdeling-A
Locatie : Speeltuinvereniging Schiewijk
Adres : Sidelingepad 10 (3043 GW)
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 16 101 669 (Ronald van der Meer)
E-mail : afdeling-a@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-D
Locatie : School 't Pluspunt
Adres : Maria Wesselingstraat 14 (3065 GA)
Lessen : woensdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 21 444 785 (Conny van den Berg)
E-mail : afdeling-d@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-E
Locatie : Melachton College
Adres : van Bijnkershoekweg 97 (3052 PB)
Lessen : donderdag van 19:30 - 22:00
Contact : 010 - 218 13 14 (Isa ter Haar)
E-mail : afdeling-e@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-F
Locatie : Verenigingsgebouw Rotterdam-EHBO
Adres : Willem Smalthof 97 (3031 NM)
Lessen : zaterdag van 09:00 - 16:00
Contact : 06 - 41 961 369 (Chris van Doorn)
E-mail : afdeling-f@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-G
Locatie : Buurtvereniging Heijplaat
Adres : Couzandseweg 51 (3089 PE)
Lessen : woensdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 24 537 184 (Marja Tabben)
E-mail : afdeling-g@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-H
Locatie : Verenigingsgebouw Rotterdam-EHBO
Adres : Willem Smalthof 97 (3031 NM)
Lessen : donderdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 51 183 038 (Alie Oudenaarden)
E-mail : afdeling-h@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-K
Locatie : Verenigingsgebouw Rotterdam-EHBO
Adres : Willem Smalthof 97 (3031 NM)
Lessen : dinsdag van 19:30 - 22:00
Contact : 010 - 451 79 28 (Coen Houtman)
E-mail : afdeling-k@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-L
Locatie : Prins Alexanderschool
Adres : Curieplaats 20 (3069 HA)
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 21 232 267 (Fred Hordijk)
E-mail : afdeling-l@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-O
Locatie : Verenigingsgebouw Rotterdam-EHBO
Adres : Willem Smalthof 97 (3031 NM)
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 15 881 030 (Henk Lans)
E-mail : afdeling-o@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-P
Locatie : Valentijnschool
Adres : Gijsingstraat 51 (3026 RH)
Lessen : maandag van 19:30 - 22:00
Contact : 010 - 425 96 58 (Lenie Bieshaar)
E-mail : afdeling-p@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-R
Locatie : Verenigingsgebouw Rotterdam-EHBO
Adres : Willem Smalthof 97 (3031 NM)
Lessen : woensdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 22 994 152 (Gerad Ardon)
E-mail : afdeling-r@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-T
Locatie : Bergse Zonnebloem
Adres : Electroweg 20 (3051 NC)
Lessen : woensdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 33 956 447 (Erik Leone)
E-mail : afdeling-t@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-Z
Locatie : 't Varenhof
Adres : Varenhof 1 (3069 KG)
Lessen : dinsdag van 19:30 - 22:00
Contact : 06 - 54 907 245 (Edwin Hazekamp)
E-mail : afdeling-z@rotterdam-ehbo.nl

spacer
.
Verenigingsgebouw
Rotterdam EHBO
Willem Smalthof 97
3031 NM Rotterdam

Algemeen Bestuur
J. Houtman, voorzitter
E. van Tigchelhoven, secretaris
C.G.F. van Doorn, penningmeester
G. Ardon, 2e penningmeester, hoofd hulpverlening
A.H. Lans, accountant
Correspondentieadres
E. van Tigchelhoven
Wilgenhoek 84
2906 AL Capelle a/d IJssel

E-mail:
info@rotterdam-ehbo.nl
Bankrekeningnummer:
NL57INGB0000101038

Kamer van Koophandel:
40341167

Fiscaal nummer:
3101381

42-1053-144464