Rotterdam EHBO Logo Rotterdam EHBO Text

Contact

Algemeen E-mailadres
info@rotterdam-ehbo.nl

Algemeen Bestuur
Functie Naam E-mail
Voorzitter J. Houtman (010 - 451 79 28) voorzitter@rotterdam-ehbo.nl
Secretaris E. van Tigchelhoven (06 - 12 604 307) secretaris@rotterdam-ehbo.nl
Penningmeester C.G.F. van Doorn (06 - 41 961 369) penningmeester@rotterdam-ehbo.nl
2e Penningmeester Z.A. Ardon (06 - 22 994 152) hulpverlening@rotterdam-ehbo.nl
Accountant H. Lans (06 - 15 881 030) accountant@rotterdam-ehbo.nl

Afdelingen
Afdeling Telefoonnummer (naam) E-mail
Afdeling-A06 - 16 101 669 (Ronald van der Meer)afdeling-a@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-D06 - 21 444 785 (Conny van den Berg)afdeling-d@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-E010 - 218 13 14 (Isa ter Haar)afdeling-e@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-F06 - 41 961 369 (Chris van Doorn)afdeling-f@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-G06 - 24 537 184 (Marja Tabben)afdeling-g@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-H06 - 51 183 038 (Alie Oudenaarden)afdeling-h@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-K010 - 451 79 28 (Coen Houtman)afdeling-k@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-L06 - 21 232 267 (Fred Hordijk)afdeling-l@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-O06 - 15 881 030 (Henk Lans)afdeling-o@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-P010 - 425 96 58 (Lenie Bieshaar)afdeling-p@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-R06 - 22 994 152 (Gerad Ardon)afdeling-r@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-T06 - 33 956 447 (Erik Leone)afdeling-t@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-Z06 - 54 907 245 (Edwin Hazekamp)afdeling-z@rotterdam-ehbo.nl

Diverse adressen
Afdeling Naam E-mail
Jeugd EHBO Gerad Ardon jeugd@rotterdam-ehbo.nl
Hulpverlening Gerad Ardon hulpverlening@rotterdam-ehbo.nl
EHaK Els van Tigchelhoven ehak@rotterdam-ehbo.nl
Webmaster Dik Keijzer webmaster@rotterdam-ehbo.nl

spacer
.
Verenigingsgebouw
Rotterdam EHBO
Willem Smalthof 97
3031 NM Rotterdam

Algemeen Bestuur
J. Houtman, voorzitter
E. van Tigchelhoven, secretaris
C.G.F. van Doorn, penningmeester
G. Ardon, 2e penningmeester, hoofd hulpverlening
A.H. Lans, accountant
Correspondentieadres
E. van Tigchelhoven
Wilgenhoek 84
2906 AL Capelle a/d IJssel

E-mail:
info@rotterdam-ehbo.nl
Bankrekeningnummer:
NL57INGB0000101038

Kamer van Koophandel:
40341167

Fiscaal nummer:
3101381

53-997-153474