Rotterdam EHBO Logo Rotterdam EHBO Text

Contact

Algemeen E-mailadres
info@rotterdam-ehbo.nl

Algemeen Bestuur
Functie Naam E-mail
Voorzitter C.G.F. van Doorn (06 - 41 961 369) voorzitter@rotterdam-ehbo.nl
Secretaris E. van Tigchelhoven (06 - 12 604 307) secretaris@rotterdam-ehbo.nl
Penningmeester D.J. Hendriks (06 - 50 433 347) penningmeester@rotterdam-ehbo.nl
Accountant H. Lans (06 - 15 881 030) accountant@rotterdam-ehbo.nl

Afdelingen
Afdeling Telefoonnummer (naam) E-mail
Afdeling-A06 - 11 921 480 (Renée van den Berg - Schijff)afdeling-a@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-D06 - 21 444 785 (Conny van den Berg)afdeling-d@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-E06 - 13 013 596 (Isa ter Haar)afdeling-e@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-F06 - 41 961 369 (Chris van Doorn)afdeling-f@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-G06 - 24 537 184 (Marja Tabben)afdeling-g@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-K06 - 20 790 692 (Jos Balka) afdeling-k@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-L06 - 21 232 267 (Fred Hordijk)afdeling-l@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-O06 - 15 881 030 (Henk Lans)afdeling-o@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-P010 - 425 96 58 (Lenie Bieshaar)afdeling-p@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-R06 - 50 433 347 (Derk Hendriks)afdeling-r@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-T06 - 33 956 447 (Erik Leone)afdeling-t@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-Z06 - 54 907 245 (Edwin Hazekamp)afdeling-z@rotterdam-ehbo.nl

Diverse adressen
Afdeling Naam E-mail
Jeugd EHBO Els van Tigchelhoven jeugd@rotterdam-ehbo.nl
Hulpverlening Els van Tigchelhoven hulpverlening@rotterdam-ehbo.nl
EHaK Els van Tigchelhoven ehak@rotterdam-ehbo.nl
Webmaster Jos Balka webmaster@rotterdam-ehbo.nl

spacer
.
Algemeen Bestuur
C.G.F. van Doorn, voorzitter
E. van Tigchelhoven, secretaris
D.J. Hendriks, penningmeester
A.H. Lans, accountant
J. Balka, webmaster
Correspondentieadres
E. van Tigchelhoven
Wilgenhoek 84
2906 AL Capelle a/d IJssel

E-mail:
info@rotterdam-ehbo.nl
Bankrekeningnummer:
NL57INGB0000101038

Kamer van Koophandel:
40341167

Fiscaal nummer:
3101381

41-1769-175839