Rotterdam EHBO Logo Rotterdam EHBO Text

Contact

Algemeen E-mailadres
info@rotterdam-ehbo.nl

Algemeen Bestuur
Functie Naam E-mail
Wnd Voorzitter C.G.F. van Doorn (06 - 41 961 369) voorzitter@rotterdam-ehbo.nl
Secretaris E. van Tigchelhoven (06 - 12 604 307) secretaris@rotterdam-ehbo.nl
Wnd Penningmeester D.J. Hendriks (06 - 50 433 347) penningmeester@rotterdam-ehbo.nl
2e Penningmeester Z.A. Ardon (06 - 22 994 152) hulpverlening@rotterdam-ehbo.nl
Accountant H. Lans (06 - 15 881 030) accountant@rotterdam-ehbo.nl

Afdelingen
Afdeling Telefoonnummer (naam) E-mail
Afdeling-A06 - 11 921 480 (Renée van den Berg - Schijff)afdeling-a@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-D06 - 21 444 785 (Conny van den Berg)afdeling-d@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-E06 - 13 013 596 (Isa ter Haar)afdeling-e@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-F06 - 41 961 369 (Chris van Doorn)afdeling-f@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-G06 - 24 537 184 (Marja Tabben)afdeling-g@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-H06 - 16 775 005 (Bert Oudenaarden)afdeling-h@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-K06 - 20 790 692 (Jos Balka) afdeling-k@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-L06 - 21 232 267 (Fred Hordijk)afdeling-l@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-O06 - 15 881 030 (Henk Lans)afdeling-o@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-P010 - 425 96 58 (Lenie Bieshaar)afdeling-p@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-R06 - 22 994 152 (Gerad Ardon)afdeling-r@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-T06 - 33 956 447 (Erik Leone)afdeling-t@rotterdam-ehbo.nl
Afdeling-Z06 - 54 907 245 (Edwin Hazekamp)afdeling-z@rotterdam-ehbo.nl

Diverse adressen
Afdeling Naam E-mail
Jeugd EHBO Gerad Ardon jeugd@rotterdam-ehbo.nl
Hulpverlening Gerad Ardon hulpverlening@rotterdam-ehbo.nl
EHaK Els van Tigchelhoven ehak@rotterdam-ehbo.nl
Wnd Webmaster Gerad Ardon webmaster@rotterdam-ehbo.nl

spacer
.
Verenigingsgebouw
Rotterdam EHBO
Willem Smalthof 97
3031 NM Rotterdam

Algemeen Bestuur
C.G.F. van Doorn, wnd voorzitter
E. van Tigchelhoven, secretaris
D.J. Hendriks, wnd penningmeester
Z.A. Ardon, 2e penningmeester, hoofd hulpverlening
A.H. Lans, accountant
Correspondentieadres
E. van Tigchelhoven
Wilgenhoek 84
2906 AL Capelle a/d IJssel

E-mail:
info@rotterdam-ehbo.nl
Bankrekeningnummer:
NL57INGB0000101038

Kamer van Koophandel:
40341167

Fiscaal nummer:
3101381

46-1308-157972