Rotterdam EHBO Logo Rotterdam EHBO Text

Afdelingen


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling A
Speeltuinvereniging Schiewijk
Sidelingepad 10
3043 GW Rotterdam

(Overschie)
Lessen op maandag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 11 921 480 (Renée van den Berg - Schijff)

afdeling-a@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Renée van den Berg - Schijff
Secretaris:Willem van Helden


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling E
Melanchton College
van Bijnkershoekweg 97
3052 PB Rotterdam

(Hillegersberg - Schiebroek)
Lessen op donderdag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 13 013 596 (Isa ter Haar)

afdeling-e@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Isa ter Haar
Secretaris:Carin van der Lee
Penningmeester:Els van Tigchelhoven


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling F
Pompgebouw de Esch
Rijnwaterstraat 23 B
3063 HC Rotterdam

(Kralingen - Crooswijk)
Lessen op zaterdag van 09:00 uur t/m 16:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 41 961 369 (Chris van Doorn)

afdeling-f@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Chris van Doorn


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling G
Buurtvereniging Heijplaat
Couzandseweg 51
3089 PE Rotterdam

(Heijplaat)
Lessen op woensdag van 20:00 uur t/m 22:30 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 24 537 184 (Marja Tabben)

afdeling-g@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Ed de Bruijn
Secretaris:Marja Tabben
Penningmeester:Ronald Perdon


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling K
Pompgebouw de Esch
Rijnwaterstraat 23 B
3063 HC Rotterdam

(Kralingen - Crooswijk)
Lessen op dinsdag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 20 790 692 (Jos Balka)

afdeling-k@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Jos Balka
Secretaris:Vacant
Penningmeester:Joke Houtman


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling L
Prins Alexanderschool
Curieplaats 20
3069 HA Rotterdam

(Prins Alexander)
Lessen op maandag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 21 232 267 (Fred Hordijk)

afdeling-l@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Ger Horsten
Secretaris:Fred Hordijk


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling O
Pompgebouw de Esch
Rijnwaterstraat 23 B
3063 HC Rotterdam

(Kralingen - Crooswijk)
Lessen op maandag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 15 881 030 (Henk Lans)
078 - 681 71 41 (Henk Lans)
afdeling-o@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Henk Lans
Secretaris:Ted Hoogvliet


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling P
Valentijnschool
Gijsingstraat 51
3026 RH Rotterdam

(Delfshaven)
Lessen op maandag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
010 - 425 96 58 (Lenie Bieshaar)

afdeling-p@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Alex Bieshaar
Secretaris:Lenie Bieshaar
Penningmeester:Desiree Sabben


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling R
Pompgebouw de Esch
Rijnwaterstraat 23 B
3063 HC Rotterdam

(Kralingen - Crooswijk)
Lessen op woensdag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 50 433 347 (Derk Hendriks)

afdeling-r@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Derk Hendriks


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling T
Bergse Zonnebloem
Electroweg 20
3051 NC Rotterdam

(Kleiwegkwartier)
Lessen op woensdag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 33 956 447 (Erik Leone)

afdeling-t@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Erik Leone


Ga naar Rotterdam-EHBO afdeling:  A  E  F  G  K  L  O  P  R  T  Z 

Afdeling Z
't Varenhof
Varenhof 1
3069 KG Rotterdam

(Prins Alexander)
Lessen op dinsdag van 19:30 uur t/m 22:00 uur.
Les-data:
Contact:
06 - 54 907 245 (Edwin Hazekamp)

afdeling-z@rotterdam-ehbo.nl
Les Inhoud:

Voorzitter:Edwin Hazekamp
Secretaris:Ilja Vos


spacer
.
Algemeen Bestuur
C.G.F. van Doorn, voorzitter
E. van Tigchelhoven, secretaris
D.J. Hendriks, penningmeester
A.H. Lans, accountant
J. Balka, webmaster
Correspondentieadres
E. van Tigchelhoven
Wilgenhoek 84
2906 AL Capelle a/d IJssel

E-mail:
info@rotterdam-ehbo.nl
Bankrekeningnummer:
NL57INGB0000101038

Kamer van Koophandel:
40341167

Fiscaal nummer:
3101381

20-1344-193704